Offering you a complete choice of products which include crompton nd 280/315 60hp 360x85 m12 stud and weg motor terminal plate 25hp.
₹ 250 / Piece Get Latest Price
| Brand | Siemens |
| Phase | Three Phase |
| Material | DMC |
| Horsepower | 60 HP |
| Speed | 1000 rpm |
| Voltage | 415 V |
| Mounting Type | Foot cum Flange |
| Frequency | 60 Hz |
Minimum order quantity: 15 Piece
| Material Type | DMC |
| Usage/Application | 60 HP |
| Color | Grey |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
| Use | For Electric Motors |
| Voltage | 1100 V |
| Current | 560 Amp |
| Minimum Order Quantity | 10 |
₹ 300 / Piece Get Latest Price
| Material | DMC |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 4 Piece
Mohammed G. Qureshi (Owner)
Rifai Industries
4/920-B,,Basement,Crystal Palace, Godown-3,Tilak Maidan Road,Begampura
Surat - 395003, Gujarat, India