Our range of products include 12 way strip connector.
₹ 50 / Piece Get Latest Price
| Poles | 12 |
| Current Rating | 32 A |
| Wire Size | 10 sqmm |
| Body Material | DMC |
| Voltage Rating | 110 V |
| Termination Type | Screw |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Pitch | 12 mm |
| Contact Material | Tin Plated Brass |
| Body Colour | Black |
Mohammed G. Qureshi (Owner)
Rifai Industries
4/920-B,,Basement,Crystal Palace, Godown-3,Tilak Maidan Road,Begampura
Surat - 395003, Gujarat, India